Кольоровий "по вертикалі" RSI - страница 2

 
Fduch >>:

А как продифференцировать RSI? o_O

Текущее значение - Предыдущее. Или я отстал от прогресса?

 
TheXpert >>:

Текущее значение - Предыдущее. Или я отстал от прогресса?

Текущее значение - Предыдущее = прирост RSI

Ну как бы производная ф-ции в точе - это предел отношения прироста ф-ции к приросту аргумента. А по отношению к RSI как-то непривычно делить проценты на еденицы времени. 

 
kamikite >>:

Дві основні ідеї: з oversold до overbought (та у зворотньому напрямку також) лінія не змінює кольор. Змінює, коли линія індикатора дістає деякой критичной зони (більше 70 або меньш ніж 30) та повертає у зворотній бік. Також, якщо флет (відповідно приблизно - 50RSI) - нам буде потрібен третій кольор.

Ви це маэте на увазi?

if(RSI_0>RSI_1 && RSI_1<30)  // RSI повертаэ у зворотнiй бiк i ми у критичнiй зонi oversold. Малюэмо 1им кольром
if(RSI_0<RSI_1 && RSI_2>70)  // RSI повертаэ у зворотнiй бiк та ми знаходимося у зонi overbought. Малюэмо 2им кольром
if( MathAbs((RSI_0-50)) < const) // Ми у зонi флета. Параметр const визначаэ  яку вiдстань вiд 50 ми вважаемо флетом.
 
Fduch >>:

Ну как бы производная ф-ции в точе - это предел отношения прироста ф-ции к приросту аргумента. А по отношению к RSI как-то непривычно делить проценты на еденицы времени.

Угу, зачот. А для временного ряда?

___________________________

Вобщем наврал я :). Все оказалось не так сложно -- уложился в 15 минут и кода меньше. Но фишка прикольная.

Кто повторит?


 
а в чем прикол фишки?
 
sergeev >>:
а в чем прикол фишки?

Гм, может, ее и нету, но тогда в чем проблема повторить?

Такой вариант красиво рисует на истории:

И не катит :) .

Файлы:
 
Fduch писал(а) >>

Ви це маэте на увазi?

Так. Йдеться про те, що:

1. Лінія RSI змінюэ кольор коли у oversold/overbought лінія RSI змінює свій напрямок. Тобто меньше ніж 70 або більше аніж 30. Можна також узяти 80/20.

Про рівень 50RSI я можу сказати таке. Щоб уникнути зайвої праці з програмування mql-коду, простіше встановити рівні 45/55, з тієй ж аналогії, як і рівні oversold/overbought. Це нам дозволить взагалі не програмувати фільтр зміни тенденції. Тільки залишиться програмування коду відповідної зміни кольору ліній.Також, зону флета буде визначено достатньо правильно.Зона флета, наприклад, у Н4, може дорівнювати 100 пунктів. У цьому проміжку внутриденна торгівля може бути досить ефективною.

Краще, якби ці рівні було можливо встановлювати на свою потребу. Тому що волатильність ринків постійно змінюється. І там, де волатильність замала, набір 70/30 може давати хибні сигнали. 80/20 дозволяє фільтрувати ці сигнали більш надійно.

2. Другий варіант вже реалізовано ака TheXpert за що йому велика подяка у вигляді віртуяльной пляшки "Шардоне" :), або діжки доброго пива ;). Ось бачите панове, тій людині, яка мае хист дійсно щось зробити добре, мовні барьєри не стануть на перешкоді. Негайно починаю тестувати цей індикатор.

3. Залишається ще ситуаціия, коли лінія RSI дуже довго знаходиться у oversold/overbought або флет. Це й є звічайний ринок, де ніщо не може дорівнювати якойсь сталої. Тут можливо застосувати або "варіант 2", де ми бачимо коливання за допомогою зміни кольору, або щось треба ще поміркувати. Зараз я ще неможу про це нічого сказати.

 
TheXpert писал(а) >>

Угу, зачот. А для временного ряда?

___________________________

Вобщем наврал я :). Все оказалось не так сложно -- уложился в 15 минут и кода меньше. Но фишка прикольная.

Пане ThExpert а нащо ви його нарекли "Bad" ?) Добре все відображуэться. Є таке побажання. Необхідно передбачити ось таке:

PRICE_CLOSE 0 Цена закрытия
PRICE_OPEN 1 Цена открытия
PRICE_HIGH 2 Максимальная цена
PRICE_LOW 3 Минимальная цена
PRICE_MEDIAN 4 Средняя цена, (high+low)/2
PRICE_TYPICAL 5 Типичная цена, (high+low+close)/3
PRICE_WEIGHTED 6 Взвешенная цена закрытия, (high+low+close+close)/4

Таким чином, цей RSI можливо буде застосувати у різномонітних ринках, окрім forex. Можливо десь є такі умови, де необхідно встановити, наприклад, PRICE_WEIGHTED.

 
kamikite >>:

Пане ThExpert

Не ThExpert a TheXpert. Разница значительна.

а нащо ви його нарекли "Bad" ?) Добре все відображуэться.

Я сказал -- потому что он перерисовывает.

Є таке побажання. Необхідно передбачити ось таке:

PRICE_CLOSE 0 Цена закрытия
PRICE_OPEN 1 Цена открытия
PRICE_HIGH 2 Максимальная цена
PRICE_LOW 3 Минимальная цена
PRICE_MEDIAN 4 Средняя цена, (high+low)/2
PRICE_TYPICAL 5 Типичная цена, (high+low+close)/3
PRICE_WEIGHTED 6 Взвешенная цена закрытия, (high+low+close+close)/4

Таким чином, цей RSI можливо буде застосувати у різномонітних ринках, окрім forex. Можливо десь є такі умови, де необхідно встановити, наприклад, PRICE_WEIGHTED.

Есть такая тема -- RSIPrice, ЕМНИП.

 
TheXpert писал(а) >>

Не ThExpert a TheXpert. Разница значительна.

Я сказал -- потому что он перерисовывает.

Есть такая тема -- RSIPrice, ЕМНИП.

Вибачте, щось пробігло по клавіатурі.

Доречи, сьогодні з ранку змінив RSIPrice, роздивлявся дуже ретельно. Дивиться скрін. Чогось не побачив я жодних дефектів.

Чудова модіфікація RSI. Та й все. У позапопередньому моєму месаджи щира Вам подяка.

:)

p.s. А що таке "ЕМНИП" ? Мабуть лайка якась?

Причина обращения: